kim jesteśmy?

kim jesteśmy? - Pitu-Pitu Auto Reaktywacja Zamość - opony, felgi, akcesoria offroad, części: Jeep, Nissan, Suzuki, Toyota

Auto Reaktywacja Serwis korzenie sięgają aż do miski olejowej Off-road’u . Pitu Pitu Team stworzony przez nas w celu lepszej integracji i zabawy ze środowiskiem terenowym, wymusił na nas posiadania własnego zaplecza serwisowego. Pitu Pitu Team wydał na świat AutoReaktywację serwis. Dzisiaj jeździmy na rajdy jako obsługa serwisowa, mamy swój punkt serwisowy stacjonarny.

Autoreaktywacja składa się z różnorodnej ekipy: mamy lakiernika, elektryka, konserwatora oraz sztab doświadczonych mechaników, którzy wymieniają się opiniami w celu rozwiązywaniu zadań nierozwiązywalnych. Nasz BOSS Daniel jako kierowca rajdowy poradzi Tobie jak przerobić auto w celach rajdowych, dobrać opony, poda parę cennych wskazówek dotyczących jazdy i pomoże w miarę możliwości. Piotr pilot Team-owy jako że już samolotem nie lata, zasiada na prawym fotelu. On Ci podpowie jakie akcesoria powinien mieć dobry pilot, jakie podstawowe instrumenty powinny znajdować się w rajdówce, oraz przeszkoli w podstawach nawigacji rajdowej.

Nie wierzysz? Sprawdź sam na naszym profilu na Facebook-u postępy prac, relację z imprez, a już wkrótce można będzie nas obserwować na naszym blogu.